Uudised

Avatud registreerumine Jim Furrow seminaridele

Seminarid toimuvad Blis konverentsi keskuses ja me peaks seal piisavalt mugavalt end tundma ja ära ka mahtuma. 
Korraldame kaks praktilist töötuba.

27 - 28 september, 2017 toimub töötuba "TUNNETEKESKNE PERETERAAPIA: Suhete tervendamine ja paindlikkuse soodustamine"
ja 29 - 30 september 2017 töötuba "KATKENUD SIDEMED JA REETMINE: Truudusetuse tagajärgedega töötamine tunnetekeskses paariteraapias"

Registreerumine sellelt lingilt: https://goo.gl/forms/RHG2Ug7hSlfITdTN2
Täpsem töötubade info EPTÜ kodulehel www.pereterapeudid.ee

Latest Headlines in ADR and AIA Events

Kogu Association for International Arbitration (AIA) uudiskiri on nähtav siit.

"Dialoog laste nimel" programmi tutvustavad töötoad Tallinnas

“Dialoog laste nimel” (www.dialooglastenimel.ee ) on programm, mille sihtgrupiks on lahku läinud ning omavahel tülitsevad lapsevanemad ja nende lapsed. Meie tegevuse eesmärk on vanemate omavahelise koostöö parandamine nii, et lapsed saaksid tervemas ja pingevabamas õhkkonnas kasvada.

Kuna tülis lapsevanemad võivad omal soovil osalemisest keelduda st neil pole selleks motivatsiooni, siis näeme, et meie koostööpartneriteks on juristid, advokaadid, pereterapeudid, psühholoogid, koolipsühholoogid, perearstid, pereõed, lastekaitsjad, sotsiaalpedagoogid, sotsiaaltöötajad ja kohtunikud.

Saime Hasartmängumaksu Nõukogult toetuse, et programmi turundada ning alates märtsist koolitusi läbi viima hakata. Hetkel toimub gruppide komplekteerimine Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Pärnus.

Soovime Teile “Dialoog laste nimel” töötoas programmi tutvustada ning pakkuda võimalust kogeda, mida me koolitusel teeme. Töötoas saaksite teada millega “Dialoogi” puhul tegemist on ning millistel juhtudel võiks seda lahutavatele vanematele soovitada. Tasuta töötuba kestab 2 tundi ning toimub aadressil Tatari 44/2.

Registreeru gruppidesse: https://www.dialooglastenimel.ee/registreeru

Perelepitusteenus – lahendus lahutavatele peredele

Sotsiaalministeerium saadab täna kooskõlastusringile eelnõu väljatöötamiskavatsuse, millega soovitakse parandada perelepitusteenuse kättesaadavust ning kvaliteeti.

Loe lähemalt Postimehe artiklist..